שירותי ניקיון

בחברת לאמור בע״מ צוות עובדים מקצועי ומיומן במתן שירותי ניקיון, אשר נבחר בקפידה רבה. עובדי החברה מקפידים על הופעה נאה ואסתטית, ומשתלבים בכל ארגון בו הם פועלים. החברה מספקת שירותי ניקיון שוטף לאחזקת כל אתר ואתר וכן צוות טכני לניקוי יסודי למען מטלות ניקיון מקצועי במיוחד       

ניקיון שוטף במשרדים ובמוסדות:

אצלנו בחברת לאמור בע״מ לא מתפשרים על שירות, איכות וסדר. הצוותים עובדים תחת פיקוח וניהול צמוד של מנהלי הפרויקט אשר נותנים מענה מיידי לקהל לקוחותינו, בפריסה רחבה. עובדי החברה מקפידים על הופעה נאה ואסתטית ומשתלבים בארגון בו הם פועלים.

unnamed

מחלקה טכנית לניקוי יסודי:

במחלקה המקצועית של חברת לאמור נמצאים העובדים המקצועיים ביותר אשר עברו הכשרה ארוכה בכל שיטות הניקיון הנחוצות לקהל לקוחותינו, לאחר שלמדו לעבוד עם כל מכונות ומכשירי הניקוי שיש לחברה להציע:

ניקוי, שטיחים וריפודים

עבודות ניקוי שטיחים וריפודים בשיטות מתקדמות המותאמות לכל סוגי השטיחים והריפודים,  תוך שימוש בציוד מתקדם וחומרי ניקוי באיכות מעולה.

WhatsApp Image 2022-01-30 at 15.37.14

ליטוש, פוליש, וקס והברקה

עבודות ליטוש והברקת מרצפות מכל סוג וכן שיקום מרצפות מוכתמות ופגומות,תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

ניקיון בקיטור ולחץ מים                

עבודות ניקיון בלחץ מים- מתאים למוסכים, מפעלי תעשיה ועוד. שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

ניקיון חלונות בגובה באמצעות סנפלינג ואוסמוזה                                                                                    

עבודות ניקיון בגובה רב של קירות מסך, חלונות גבוהים, תקרות בחוץ ובפנים. הניקיון מבוצע באמצעות אנשי סנפלינג, מנופי סל ומנופים הידראוליים, בהתאם לסוג העבודה תוך הקפדה על רמת עבודה גבוהה ומקצועית.

12219633_925848494169276_6080207889254953132_n