ניקיון משרדים

שירותי ניקיון משרדים

ניקיון משרדים הוא חלק חשוב מן התפעול של כל משרד. כל משרד חייב לשמור על הניקיון בכל חלקי המשרד, הן מבחינה אסטטית והיגייני, והן על מנת ליצור מראה נעים יותר במשרד, לטובת העובדים והלקוחות כאחד. חברות רבות מבצעות ניקיון משרדים באופן מקצועי ושוטף, אך יש לבחור, כמובן, את החברה המתאימה, על מנת שהניקיון במשרד יתבצע בצורה הטובה ביותר. קיבצנו עבורכם כמה שיקולים בבחירה של חברה לניקיון משרדים.

ניקיון משרדים – מה חשוב לברר?

זמן הניקיון – ישנם משרדים שבהם ניתן לבצע את עבודות הניקיון במקביל לשעות הפעילות של המשרד. במשרדים אחרים אין אפשרות כזאת, ולכן יש לבצע את עבודות הניקיון בשעות הערב, כאשר המשרד סגור. חלק מן החברות העוסקות בניקיון משרדים מאפשרות קבלת שירות בשעות הערב ואפילו הלילה, לנוחות המשרדים, אולם חשוב לברר זאת מראש, אם אתם זקוקים לניקיון משרדים בשעות לא שגרתיות.

תדירות הניקיון – ניקיון משרדים מתבצע בתדירות שמשתנה ממשרד למשרד, בהתאם לגודל שלו ולהיקף הפעילות שלו. חשוב להחליט מראש מהי תדירות הניקיון שאתם מעוניינים בה, ולברר בחברות השונות האם התדירות הזו אפשרית. חשוב לתאם מראש עם החברה בדיוק באלו ימים יתבצע ניקיון משרדים, ואם הימים הללו יהיו קבועים או משתנים משבוע לשבוע.

אמינות וזמינות של חברת ניקיון – כאשר בוחרים חברה עבור ניקיון משרדים, חשוב לוודא שמדובר בחברה אמינה, אשר מספקת את השירות שלה באופן מלא ואיכותי. חשוב לבדוק שהחברה גם זמינה, כלומר שיש אל מי לפנות במקרה של תלונה, תקלה וכדומה, כמו למשל, אם עובד ניקיון לא הגיע, או אם ישנם בעיות כלשהן בביצוע העבודה.

מקצועיות – כמובן, מעל הכל חשובה המקצועיות של העובדים. המקצועיות נמדדת ברמת הניקיון שנותר במשרד לאחר הניקיון, וכן במהירות הביצוע ויעילות העבודה. ניקיון משרדים אינו צריך להימשך זמן רב, העבודה, על פי רוב, פשוטה יחסית ואינה דורשת עבודה קשה. לכן כדאי לעקוב ולבדוק שהעבודה נעשית במהירות וביעילות, שהעובדים ממלאים את כל הדרישות, ושהמשרד אכן נותר נקי ומסודר לאחר עבודות הניקיון, שנעים להיכנס אליו ושההרגשה בו נעימה.

כיצד לבחור חברת ניקיון למשרד ?

שירותי ניקיון תוכל למצוא למכביר ברשת האינטרנט או באחד מספרי הטלפון אבל השאלה היא מי עומד מאחורי חברות הניקיון האלו. כאשר אתה מנסה לבחור חברת ניקיון מתחילות ההתלבטויות בנושא. הדבר החשוב ביותר שבו צריך להשקיע את מאמצי החיפוש שלנו היא מיומנותה של חברת הניקיון, בעליה ועובדי החברה. כאשר אתה תמצא חברת ניקיון בעלת איכות בפרמטרים האלה אפשר לומר שמאמצי החיפוש נשאו פרי.

ניקיון המשרד מתחיל בפרטים הקנים כגון ניקיון מסכי המחשב, המקלדת והשולחן ונגמר בפרטים הגדולים ניקיון הרצפה,תריסים , חלונות, שירותים. חברת ניקיון מקצועית תדאג לביצוע עבודה מקצועית היינו הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים. חברת ניקיון מקצועית תקפיד על סטנדרטים של ניקיון איכותי תוך שמירת הניקיון במשרד ללא אבק וכל זאת בפיקוח מנהל או מפקח צמוד המלווה את עובדי הניקיון של החברה.

ניקיון ואחזקת משרדים
קשה לאפשר לזר לטפל במשרד שלך ולפלוש לאזורים הפרטיים במשרד שלך. חובה לוודא שלחברת הניקיון שאתם בוחרים תהיה מספיק מנוסה ובעלת פיקוח עצמאי משלה על מנת שלא לפגוע בעסק שלך. בזמן הניקיון חברת ניקיון מקצועית תקפיד על ניקיון איכותי תוך שמירה על החפצים במשרד מחד ושמירה על יחסי סודיות בכל המתנהל במשרד.
לעובדי הניקיון הרבה פעמים גישה למקומות פרטיים שאף לעובדי המשרד אין גישה אליהם ולכן חשוב להקפיד בנקודה זאת שהטיפול במשרד ייעשה תחת פיקוח באופן דיסקרטי.

טיפול נכון במשרדים ובלקוחות מסחריים הוא בגדר אומנות
חשוב לבחור חברת ניקיון המתמחה בניקיון שטחי ציבור, בנייני ציבור, מוסדות וארגונים. ישנו הבדל גדול במיומנות ובמומחיות של חברת ניקיון המטפלת בניקיון בתים לבין חברת ניקיון המטפלת בלקוחות מוסדיים וארגונים גדולים. הפנייה והבחירה של חברת הניקיון הנכונה תחסוך לך זמן וכסף רב. בניקיון משרדים ומוסדות לחברות ניקיון מקצועיות ישנו מכשור וציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר עבודה יעילה ומהירה. כמו כן חברות ניקיון מקצועיות עומדות בתקני איכות ושירות שלא מחייבות חברות ניקיון המפלות בניקיון בבתים פרטיים.

לעיתים אנו נוטים לבחור את הזול ביותר, ואין זה אומר הנכון ביותר עבורנו, בטווח הארוך בחירה זולה עלולה להיות יקרה יותר, לדוגמא כאשר לחברת ניקיון את הציוד הטכנולוגי המתקדם זמן העבודה רב יותר ואתם משלמים את המחיר.

בחירה נבונה של חברת ניקיון תחסוך לכם זמן וכסף……מילת המפתח היא ניסיון, שרות ואיכות….


שירותי ניקיון
לאמור חברת ניקיון מספקת שירותי ניקיון משרדים במגוון איזורים בארץ

אתה קבור עמוק מתחת לערימת של קבצים או המשרד שלך הוא מבולגן, כך שאתה לא יכול לראות או לחשוב על שום דבר מעבר לזה. אתה מבזבז יותר מדי זמן יקר שלך על חיפוש ניירות וקבצים? ריהוט משרדי שלך מכוסה בשכבה של אבק ואתה מרגיש נבוך כאשר לקוח בא לפגוש אותך. כל אלה ועוד הם סימנים של משרדים מלוכלכים ומבולגנים. אתה צריך לעשות משהו בקשר לזה! סביבת עבודה מבולגן הוא סימן לראש מבולגן ולא מאורגן. וזה לא מה שאתה מעוניין לשדר ללקוחותיך.

כאשר המשרד עמוס הוא לא משאיר רושם טוב על הלקוחות, וגם לא מקווה מקום נוח לעבוד בו. במשרד מאובק הדבר גרוע יותר זה אף משפיע על הבריאות שלך. אבק עלול לגרום לבעיות בנשימה ואף למקרים של אלרגיה חמורה.אם המשרד שלך נראה כך זה הזמן שאתה צריך להתחיל ב-ניקיון המשרדים.
להלן משפר טיפים קלים ומעשיים שניתן לעושות כדי לגרום למקום העבודה שלך להיות הולם לעבודה. תוכל גם לפנות אל חברת ניקיון שתיתן לך מענה עבור ניקיון הולם של המשרד

שמירה על סדר וארגון
זה המרכיב החשוב ביותר לקבלת משרד נקי. ראשית רצוי לארגן ארונות ומגירות עבור הניירות, הקלסרים, הספרים, מגזינים, עיתונים ועוד.. שנית רצוי למיין המסמכים והניירות שלך. היה רצוי שלכל הניירת שלך בספריות תהה כתובית או מדבקה לפי שיטת העבודה המתאימה לך במשרד.לדוגמא: סידור על פי א-ב, סידור גיאוגרפי של התיקים, סידור ניירת על פי רמת דחיפות וטיפול, סידור על פי פרויקטים ועוד שיטות תיוק. מטרת הסידור והארגון של הניירת המשרדית היא שכאשר סיימת לסדר תוכלו להתמצא בקלות בניירת ולצמצם את זמן החיפוש אחריה. סידור וארגון הניירת במשרדים תארגן את המשרד באורח פלא ולטווח ארוך. ארגון נכון של הדברים חוסך זמן חיפוש וחוסך זמן ניקיון.

קביעת לוח זמנים לניקיון
חשוב לקבוע לוח זמנים מדויק על מספר פעולות שתעשו אותם בהגיעכם למשרד ובצאתכם מהמשרד. ניתן לחלק את המשימות בין עובדי החברה כך שכולם יחלקו בנטל של שמירה על מקום נקי ומאורגן. קביעת לוח זמנים היא משימה קלה לעשייה , שמירה על לוח הזמנים היא משימה קשה יותר. השתדלו לעמוד בלוח הזמנים בכל המשימות שארגנתם בלוח הזמנים שלכם. הקדשת חצי שעה מזמנכם כל יום תחסוך לכם כסף וזמן.
לדוגמא: בבוקר, עם פתיחת המשרד יש לדאוג לשטיפת הכלים במטבח, ארגון וסידור המטבח, מעבר על הניירת השולחנית וארגון הניירת לפי רמת הדחיפות או הטיפול ליום העבודה, ריקון מאפרות, זריקת אשפה ועוד….

אשפה וזבל
מעת לעת מומלץ למיין את הניירת שהצטברה במשרד. ישנם מגוון כלים ואשפשרויות נוחות להיפטר מהאשפה בצורה חסכונית ויעליה. מיון הניירת וזריקת המיותר תעזור לך לשמור על מקום מאורגן להפליא. אין צורך לבצע את העבודה באוםן יום יומי אבל רצוי לעשותה מעת לעת ולהימנע מאגירת "זבל" מיותר ולא שמיש במשרד.

שולחן העבודה שלך
שולחן העבודה יכול להיות מגרש המשחקים של החיידקים, אם זה ממש אכפת לך. בקלות אפשרי לתפוס שפעת או מחלות אחרות מדברים מגעילים כמו הטלפון או המחשב או חפצים אחרים שבהם אנשים רבים נוגעים במשך היום. חשוב לפעול על מנת לשמור על היגיינה טובה. ישנם חומרי לכלים די פשוטים שאותם תוכל לשמור במגרה על מנת לגרום לשולחן שלך היות מקום היגייני , כל מה שצריך זה חומר ריסוס ומטלית ניקיון. חשוב לנקות את כל מוצרי האלקטרוניקה מבלי לפגוע בהם כמובן.

אז אלה הם הדברים שאתה צריך להתמודד באופן אישי. אזורים אחרים, כמו רצפות, חלונות, ארונות, מטבח ושירותים יזדקקו לתשומת לב מיוחדת של ניקיון מקצועי ולהם חשוב שמצא חברת ניקיון מקצועית.

שמירה על שני האזורים – שולחן העבודה שלך והניירת המשרדית – נקיים, תהווה עבורך מקור לנחת וסביבת עבודה נעימה.


בתוכנית העסקית של העסק שלך, שמירה על משרד נקי ועל היגיינה לעתים קרובות פשוט נוהגים להתעלם מהם. ולמה לא? אחרי הכול, ניקיון לא מצריך הרבה זמן מחשבה אולי רק כמה-מגבונים אנטי בקטריאלי פה ושם אתה מרגיש כאילו מקום נקי מנוכחותם חיידקים.
למרבה הצער, כשמדובר על שירותי ניקיון משרדים, כמה-מגבונים אנטי בקטריאליים הם פשוט לא מספיקים לקבלת התוצאה הראויה. המשרד שלך יכול להפוך לחממה עבור חיידקים אם אתה מרפה בעניין הניקיון.

הסתכלו על זה ככה: גם אם יש לך עסק המורכב משניים או שלושה עובדים, חשוב על כל החיידקים שהם חשופים בדרך לעבודה שלהם – במיוחד אם הם משתמשים בתחבורה ציבורית למעשה. במחקרים האחרונים שנעשו בנושא: סיכונים עבור נוסעי התחבורה היומית, מגלים כי התחבורה הציבורית יכולה להוות קרקע פורייה עבור חיידקים , כל עובד יכול לשאת חיידקים למשרד שלך ולהשאיר אותם על כל מה שהוא נוגע, וכך חושף את כולם למקור הדבקות למחלות כגון שפעת. אף אחד לא רוצה ללחוץ על כפתור המעלית, כי זה שלח. עליו קודם היה חולה בשפעת….

קחו כמה סיבות למה מקום עבודה נקי יותר חשוב עבור הקידום העסקי שלך?
משרד נקי הינו תמונה למראה מקצועי שלך. אם יש לך לקוחות או שותפים עסקיים שעושים ביקורים סדירים למשרד שלך, הדבר האחרון שאתה רוצה שהם ישימו לב אליו הוא מקום עבודה עם שולחנות מבולגנים, חדר מבולגן או חדר שיש בו ריחות רעים. כך שאתה עלול לבטל פגישות או התייעצויות בגלל מראה המשרד שלך.

משרד נקי מהווה תמונה של עסק מסודר, פורה ומוכשר – וזה בדיוק מה אתה רוצה שהלקוחות או השותפים יחשבו על מקום העבודה שלך. מקום העבודה שלך משקף את מי שאתה בתור בעל עסק ומה שאתה רוצה עבור החברה שלך.
אז אם לך ולעובדים עבורך חשוב מקום העבודה והעסק חשוב שתעסיק חברת ניקיון מקצועית שתעשה את העבודה עבורך. שירותי ניקיון ידאגו לשמירה על מקום עבודה נקי, עובדים בריאים יותר כך שאתה בעצם מגן על המוניטין העסקי שלך.

משרד נקי מונע תביעות. זה נשמע כמו אמירה גדולה אבל הגיונית ואמיתית לחלוטין:

כאשר יש לך משרד נקי והיגייני, אתה מגן על העובדים שלך, על הלקוחות מכל סוג שהוא של מפגע בטיחותי שעלול להוביל לתביעה אזרחית. בואו נודה על האמת – היום הדבר האחרון שאתה רוצה עבור העסק שלך היא תביעה מאחר והיא עלולה לגרום נזק הן לחברה שלך והן לכיס שלך ואף לפגוע במוניטין האישי שלך.

אז נכון, יש את הסיכון מפני תביעה, אך גם אפשר לחשוב גם אחרת, המשרד הנקי והיגייני יאפשר לעובדים שלך להיות מאושרים יותר.

כל עובד מתחיל בציפייה לעבוד במקום עבודה מסודר ולטווח ארוך. המשרד המלוכלך לא יאפשר לו להרגיש כך. ההשפעה של החוסר ארגון תשפיע על העובד ועל יעילות עבודתו במשרד. ואם אתה לא רוצה לאבד את פריון העבודה של העובדים בחברה ראוי שתגן על העסק על ידי שמירה על מקום נקים ומאורגן. במקום כזה העובדים שלך יגדילו את הפרודוקטיביות של העסק ובסופו של יום אף תודה להם על כך.

אז מכל זה למדנו שלא קשה לראות ולהוכיח כי ניקיון מקצועי עלול לחולל נפלאות עבור הפריון העסקי, להעלות את המורל של העובדים בחברה ולהגדיל את הרווחיות העסקית. אם את מעוניין לשמור על העסק זה לא קשה לראות ולהבין כי חברת ניקיון מקצועית יכולה לחולל נפלאות עבור פריון של החברה שלך, המורל, ואת התקציב. אם אתה מעוניין לשמור על הלקוחות שלך ועל עובדים שמחים ובריאים וכל מוניטין ללא רבב – שיחה מקומית שלך לחברת ניקיון משרדים תאפשר זאת בקלות


בעל עסק אתה יודע כי כל שקל יכל לעזור. שירותי ניקיון יכל לאכול חתיכה גדולה מתוך ההוצאות בשורה התחתונה אבל יש דברים שאתה יכול לעשות כדי לשמור עד 50% על סוגים אלה של הוצאות. לאחר מתקני ניקה שלך ואת הצורך במלאי חדרי אמבטיה עם נייר טואלט וסבון וכו` הם הכרח, אבל יש דרכים לחסוך מאות אם לא אלפי דולרים מדי שנה על ניקיון לעסק שלך

אם אתה משתמש בחברה לשירותי ניקוי במתקן שלך הוא תחת בגודל של מגרש כדורגל אז אתה מבזבז כסף. על ידי תשלום חברה ניקוי לבוא כל לילה ולעשות משימות פשוטות כמו שאיבת אבק ריקון האשפה שאתה בעצם משלם חברה לעשות רווח של מעל משהו שאתה יכול להיות בקלות עושה את עצמך בבית.

על ידי פיתוח תוכנית פשוטה עבור העובדים הקיימים שלך שיש להם לעשות כמה משימות אלה יכולה להיות השפעה עצומה על התקציב שלך לניקוי. משימות פשוטות כמו לקחת את האשפה בסוף היום ניתן חילקו לעובדים הנוכחי שלך. על ידי יצירת מיקום מרכזי כפליט האשפה העיקרית יכולים להקל על העובדים על ידי קיום אותם לצעוד מרחק מינימלי לזרוק שם מכולות אשפה עצמו בסוף היום.

חברות רבות מבט אל הסגל הנוכחי שלהם וגם פרסום משרות עבור ניקוי לאחר שעות העבודה. בימים אלה עובדים רבים כלכלית מאתגרת היה קופץ על ההזדמנות לעבוד עוד כמה שעות בלילה כדי ליצור הכנסה קטנה יותר. על ידי כך חכם לקחת את הזמן להסתכל על מה חברה ניקוי הוא למעשה מתן אתה יכול לחסוך הרבה כסף.

עוד אזור גדול אתה יכול לחסוך כסף היא מספקת שירותים שלך. כל מתקן חייב להיות בשירותים האלה בשירותים מלאים מוצרים שניתן לשמור על הכסף. כמה דוגמאות של מוצרים שאתה יכול לחסוך כסף הן על נייר טואלט, מגבות ידיים וסבון. נייר טואלט יכול לקבל יקר בהתאם לסוג מה אתה משתמש. מחירו של נייר טואלט יכולים לנוע מעט ככל $ 40 דולר עד 120 דולר במקרה דולר במקרה. על ידי רכישת נייר טואלט מסחרי אשר פצע עם אורך יותר לגלגל מאשר נייר טואלט רגיל יכול לחסוך מאות דולרים בשנה אחת בלבד.

עוד דרך מצוינת לחסוך כסף היא על סבון. אם סבון יכול לרכוש כי בא מחסניות ייתכן גם יש כסף לחלב חופשי בשירותים שלך. סבונים דיו יכולה לעלות עד 4 פעמים מה סבונים גלון עיקר העלות לקחת את אותה הכמות של זמן כדי למלא כמו מכשירי טונר. מגבות ידיים יכול בקלות להיות מוחלף על ידי מייבשי יד. במיבשי יד אין לקחת את האשפה החוצה תוכל לבטל את העלות של החלפת מכשירי מגבת נייר כשהם להישבר.

דרך מצוינת לחסוך כסף על הוצאות הניקוי הוא ניקוי שטרות לשאלה שלך. אם אתה כרגע לאחר ניקוי החברה שלך לספק ניקוי שלך מספקת תחזוקה סניטריים לברר אם הם מוכרים את המוצרים במחיר שלהם או את לחייב אותך. בעלי עסקים רבים אין מושג על כמה מקרה של נייר טואלט או במקרה של פח אשפה שקיות עלות.

כמה חברות ניקיון לסמן את חומרי ניקוי שהם מוכרים לך על ידי% כמו 300 ולעבוד אותו לתוך הצעת החוק. אין דבר רע עם לבקש מחברת הניקיון שלך להתמוטטות של שם האישומים משווה את המחירים שלך להיות מואשם את העלויות בפועל של מה שאתה יכול לרכוש את הפריטים בבית.

כמומחה בתחום הניקיון אני מדבר הרבה של ניקוי בעלי החברה ולראות איפה הם גרים ומה הם נוסעים. כמה מבעלי הבתים גרים מיליון דולר לנהוג במכוניות יקרות מאוד, כל מן הרווחים שהם עושים מן ניקוי מסחרית. עם זה להיות נכון זה אומר שהם עושים הרבה כסף עד לחייב אותך עבור שירותים ומוצרים פשוטים שכל בעל עסק יכול לקנות באינטרנט או מפיץ אספקת ניקוי המקומי. אז אם אתה בעל עסק ורוצה לחסוך כמה דולרים שנצברו הקשיח, תסתכל טוב בכל מצב הניקיון שלך מתחיל לשאול שאלות מיד