ניקיון ואחזקה

לניקיון המוסדי יש היבטים שונים. ניקיון מוסדי דורש מיומנויות שונים החל משירותי ניקיון, דרישות תחזוקת מבנה, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, טיפול בריפודים, טיפול בנזקי מים ועוד….
שירותי ניקיון ואחזקה מאפשרים לכם לשמור על מראה של נכס ברמה מקצועית וגבוהה. ככל שרמת התחזוקה של הנכס גבוהה יותר כך ערכו היחסי עולה יותר. חברות ניקיון ואחזקה מספקות מכלול שירותים להגנה ושמירה על הנכסים שלכם.
ישנן יתרונות רבים להעסקת חברת שירותי ניקיון ואחזקה למבנים.

  • ניקיון מרצפות – שירותי ניקיון מקצועיים יכולים לספק מערך רחב של שירותים. החל משירותי ניקיון מרצפות בעזרת מכונות פוליש מקצועיות, חידוש רצפות שיש, ניקיון פנלים, ניקיון רצפות פרקטים בחדרי הישיבות, שימון הרצפות מפני שריטות ושימוש בחומרי ניקוי המתאימים לשימוש בניקיון פרקטים.
  • ניקיון שטיחים – טיפול בשטיחים וניקיון שטיחים מאבק, ריחות ובקטריות, טיפול בבדים ובריפודים, הסרת כתמים כמו כתמי קפה , נזקי מים שירות ניקיון מקצועי יכולים לבצע את עבודת הניקיון מבלי הצורך בהריסת השטיח או בהחלפתו. שמירה על ניקיון השטיחים תחסוך לכם כסף בתדירות החלפתו.
  • שירותי הדברה – הדברה של מזיקים וחרקים בבית או במשרד.
  • שירותי ניקיון בסנפלינג – שירותי ניקוי חלונות גבוהיים בעזרת צוותי ניקיות מיומנים לטיפוס למקומות גבוהים, כגון מגדלי משרדים. חשוב להעסיק חברה מיומנת לכך הפועלת לפי כל כללי הבטיחות הכרוכים בטיפוס לגובה.
  • שירותי אחזקה – תיקונים במבנה, טיפול בצנרת או בחלקים אחרים במבנה אשר התקלקלו ומתן אחזקה שוטפת למבנה כגון החלפת נורות וכוד`…

כאשר מחפשים חברות המספקות שירות ניקיון חשוב לבדוק אם החברה מסוגלת לספק את שירותי הניקיון בקביעות ולשמור על איכות ורמת העבודה. חברת ניקיון אמורה להתחייב לאספקת שירותי ניקיון באופן עקבי וברמת של תדירות קבועה. כל השירותים המסופקים על ידי החברה ניקיון או אחזקה צריכים להיעשות באופן עקבי ועל פי לוח זמנים שנקבע מראש. עמידה בלוח הזמנים היא תנאי חשוב ליעילות החברה ולאיכות שירותיה. חשוב גם לבדוק אם חברת הניקיון והאחזקה היא חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום. חברות הניקיון והאחזקה לעיתים קרובות מגיעות במגע עם חפצים ופריטים יקרי ערך תוך כדי מתן השירותים וחשוב לדעת שיש מי ששומר על החפצים במקצועיות ובהגינות כיאה לחברה מקצועית. יש לזכור כי על ידי תחזוקה קבועה , מקצועית ואיכותית , מונעת נזקים. טיפול נכון וייסודי יאריך ימים.

חזור