ניקיון אקולוגי

הצצתם פעם ברשימת המרכיבים של חומרי הניקוי שנמצאים לכם מתחת לכיור בבית? 

נתרן תת כלוריתי, חומצה הידרוכלורית, אמוניה, פרבנים, דיוקסין, טריקלוזן, חמצן אתילן ועוד מגוון חומרים רעילים למדי.

לא התרגשתם? אולי תתעניינו יותר בתוויות האזהרה:

להרחיק מידם של ילדים, להשתמש בכפפות ומשקפי מגן לעיניים, להיזהר ממגע עם העיניים, לא למאכל, לא לשתייה, לא למגע אדם, עלול לגרום לכוויות, להרחיק מאש (כלומר,  סכנה ממשית להצית את כל הבית).

עכשיו תחשבו על מקום העבודה שלכם, על המשרד בו אתם נמצאים רוב שעות היום; על בית הספר בו נמצאים הילדים שלכם; על התור לקופת החולים שלכם או בכל מוסד אחר בו תבקרו במהלך יומכם. 

כמעט בכל המוסדות שצויינו למעלה נעשה שימוש בחומרי ניקוי שאינם אקולוגיים ושאינם ידידותיים- לא לסביבה ולא לנו.

מוצרי הניקיון ה"רגילים" הללו מכילים כמויות עצומות של כימיקלים, וסביר שיגרמו לכם לפתח מחלות כמו אסתמה, זיהומים, אלרגיות לעור ועוד (רק תיזכרו בדודה שמכורה לאקונומיקה ועור הידיים שלה תמיד אדום, יבש ומגרד). 

מחקר של EWG (הארגון האמריקאי להגנת הסביבה) בחן את 21 מוצרי הניקיון הפופולריים ביותר, ממבשמי אוויר ועד חומרי ניקיון רב תכליתיים, ומצא שכולם מכילים יחד מעל 450 (!!!) כימיקלים שמשתחררים לאוויר ונמצאים במגע ישיר עם עור הפנים, הגוף והריאות. 

אבל היי- אנחנו לא כאן כדי לבאס, אלא כדי לספר לכם על האלטרנטיבה שאנו מספקים: ניקיון משרדים ומוסדות אקולוגי, יסודי וידידותי לאדם ולסביבה המתאפשר באמצעות שלל חומרי ניקיון מחומרים טבעיים ואקולוגיים.

בניגוד למה שנוטים לחשוב, הטבע שלנו לא פחות חזק מאקונומיקה ויש לו את כל המשאבים הטבעיים להסיר אבנית, לחטא ולנקות. חברת לאמור בע״מ מספקת לקהל לקוחותיה גם חומרים אקולוגיים בריאים יותר, בטוחים יותר וטבעיים יותר, אשר מתפרקים ביולוגית בלי לזהם מי תהום וקרקע ויגרמו לכם להרגיש טוב יותר.

בניגוד לכימיקלים, אתם יכולים להיות בטוחים יותר לאורך היום בסביבתכם. 

ומה לגבי המחיר? בעקבות הפופולריות הגוברת שלהם חלה הוזלה במחיריהם, כך שהחומרים האקולוגיים בכלל לא יקרים יותר מהמוצרים המזהמים! 

 

הצטרפו אלינו למהפכה ירוקה, למען סביבה נקייה ובריאה יותר.