קבלני ניקיון

קבלני ניקיון

קבלני ניקיון עוזרים לכם להשיג את המשרד הנקי ביותר ואת הבית הנקי ביותר. בניגוד  לעוזרת פרטית אשר לרוב שוכרים את שירותיה על מנת לנקות דירות פרטיות, בתים  פרטיים ומשרדים קטנים, בדרך כלל שוכרים את שירותיהם של קבלני ניקיון כאשר  רוצים לבצע עבודות ניקיון מורכבות יחסית. למשל, אם צריך לנקות את חלונותיו  של משרד הממוקם בקומה גבוהה, זוהי עבודת ניקיון מורכבת אשר מצריכה ציוד  מיוחד אשר אינו זמין לעוזרת או למנקה. במקרים אחרים קבלני ניקיון אחראים על ניקיון מכונות יקרות שדורשות ציוד ניקוי מיוחד וטכניקת ניקיון מיוחדת.  לכן, יש הבדל גדול מאוד בין שכירת שירותיה של מנקה או עוזרת בית ושכירת  שירותיהם המקצועיים של קבלני ניקיון.

קבלני ניקיון לא מתמחים רק בביצוע עבודות ניקיון מורכבות יחסית, אשר דורשות ציוד מיוחד ולעתים יקר ומיומנויות מיוחדות, לא פעם הם גם מנקים שטחים נרחבים.  למשל, אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון של קבוצת בניינים או לשירותי ניקיון של בניין גדול במיוחד כדאי לשכור את שירותיהם של קבלני ניקיון. הם אחראיים לא פעם על ניקיון יסודי ביותר של חדרי מדרגות, של איזור הלובי של הבניין, של  השירותים הנמצאים בבניין וכל הלאה. קבלני ניקיון לרוב גם מביאים את הציוד  המיוחד הדרוש לניקיון ואת חומרי הניקיון עם עובדי הניקיון, דבר שלא פעם  מגולם במחיר. לפני ששוכרים את שירותיהם של קבלני ניקיון יש לברר האם הם אכן מספקים את הציוד הדרוש לניקיון ואת חומרי הניקוי.

קבלני ניקיון ניתן לשכור בשתי צורות שונות: או באופן ישיר או שניתן להגיע אליהם ולשכור את שירותיהם דרך חברת ניקיון מקצועית, דהיינו, באופן עקיף ולא באופן ישיר. כדאי מאוד לשכור את שירותיהם של קבלני ניקיון אשר עובדים עם חברת ניקיון אמינה, מקצועית ומוכרת היטב. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עובדים עם קבלני ניקיון אמינים ומקצועיים אשר נותנים לכם את השירות הטוב ביותר. חשוב לתאם מראש ציפיות ומחירים לפני תחילת העבודה על מנת שלא יתעוררו לאחר מכן חילוקי דעות או אי הבנות בין הלקוח לבין קבלני ניקיון.