פוליש קריסטל

פוליש קריסטל עוזר להפוך את המרצפות השחוקות, הישנות והמלוכלכות למרצפות בעלות  מראה חדש, מבריק ונוצץ. אם נמאס לכם מכך שהמרצפות בביתכם או בסביבת העבודה  בה אתם עובדים נראות ישנות ומהוהות אין צורך למהר ולהחליף את הריצוף או  למהר ולכסות את הריצוף חסר הברק בשטיח על מנת להסתיר אותו. כל שעליכם לעשות הוא להזמין פוליש קריסטל אשר יהפוך את המרצפות שלכם לחדשות ממש. ניתן לבצע פוליש קריסטל לא רק בתוך בתים אלא גם אפילו בחדר המדרגות ובכך לשדרג לאין  שיעור את המראה של הבניין שלכם ולהפוך אותו למקום נעים יותר ומזמין יותר,  הן עבור הדיירים והן עבור אורחים שמגיעים לבקר.

מה זה פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל הוא למעשה ליטוש של המרצפות וניקויין באופן יסודי ביותר, דבר  שמחזיר להן את הברק והנקיון הנהדר שלהן. מרגע שעושים פוליש קריסטל לא רק  שהמרצפות נראות נקיות יותר אלא כאמור, הן נראות ממש כמו חדשות. פוליש  קריסטל עוזר לבית שלכם ולמשרד שלכם להנות ממראה נקי יותר, מטופח יותר,  מוקפד יותר ומזמין הרבה יותר.

פוליש קריסטל הוא פתרון מצויין לכתמים על הרצפות או לסימני גרירה שונים של  רהיטים עליהם. אם גררתם את השולחן הכבד מצדו אחד של החדר לצדו השני וודאי  נשארו לכם על הרצפה סימני גרירה לא נעימים ומכוערים. בזכות פוליש קריסטל  ניתן להעלים את אותם הכתמים ולהחזיר לרצפה את היופי והברק שלה. כמו כן,  פוליש קריסטל לא משאיר אחריו לא סימני גרירה ולא שריטות ואף עוזר להסתיר  מגרעות מעין אלו הקיימות במרצפות. פוליש קריסטל מתבצע על ידי החדרה של חומר מיוחד אל הרצפות עד שהן נהנית מאותו מראה מבריק ונוצץ ממש אשר משדרג פלאים את המראה של הבית.

לאילו מרצפות כדאי לעשות פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל מתאים יותר מכל למרצפות אשר עשויות מאבן ומשיש. עם זאת, יש לקחת  בחשבון שמרצפות אשר עשויות מקרמיקה או מגרניט פורצלן לא מתאימות לשיטת  הניקוי של פוליש קריסטל ויש להבריקן בדרך אחרת על מנת לשמור עליהן ולא  להרוס אותן חלילה. לאבן ולשיש הניקיון הטוב ביותר הוא ללא ספק על ידי שימוש בפוליש קריסטל