ניקיון ואחזקה

מה חשוב לבדוק בעת חיפוש אחר חברת ניקיון?

לניקיון המוסדי יש היבטים שונים, והוא דורש מיומנויות שונות החל ממתן שירותי ניקיון ברמה גבוהה ועקבית, דרישות תחזוקת מבנה הכוללות ניקוי שטיחים וחלונות, ניקוי מרצפות באמצעות מכונות פוליש במידת הצורך, טיפול בריפודים ועוד.
שירותי ניקיון ואחזקה מאפשרים לכם לשמור על מראה של נכס ברמה מקצועית וגבוהה. ככל שרמת התחזוקה של הנכס גבוהה יותר כך ערכו היחסי עולה יותר. חברתנו  מספקות מכלול שירותים להגנה ושמירה על הנכסים שלכם.
ישנם יתרונות רבים להעסקת חברת שירותי ניקיון ואחזקה במקום עבודתכם, בין אם מדובר במוסד ציבורי, מפרטי או משרד, כשהחשוב ביותר הוא שסביבת עבודה נקייה ומסודרת, כזו שנעים לשהות ולעבוד בה, מועילה לבריאות הנפשית של כל מי ששוהה בה. כמו כן, יש לזכור כי תחזוקה קבועה , מקצועית ואיכותית , מונעת נזקים ושטיפול נכון וייסודי יאריך ימים לנכס המתוחזק .

לפני                                        אחרי

דבר נוסף וחשוב לא פחות יהיה לבדוק כי חברת הניקיון והאחזקה היא חברה אמינה בעלת שקיפות מקצועית מול הלקוח, ומחויבות מוסרית הן כלפי עובדיה והן כלפי קהל לקוחותיה. בעלת ניסיון בתחום. עובדיה של החברה לעיתים קרובות מגיעים במגע עם חפצים ופריטים יקרי ערך תוך כדי מתן השירותים וחשוב לדעת שיש מי ששומר על החפצים בהגינות כיאה לחברה מקצועית וכי לא יגרם נזק כלשהו בעת ביצוע העבודות. 

כאשר מחפשים חברה המספקת שירות ניקיון חשוב לבדוק שהיא מסוגלת לספק את שירותי הניקיון בקביעות ולשמור על איכות ורמת העבודה ורמת עבודה גבוהה באופן עקבי.

חשוב גם לבדוק את רמת המקצועיות וכן לברר כמה שנות ניסיון היא צברה, עם איזה סוג לקוחות עבדה בעבר וכן מהן חוות דעתם של אותם לקוחות.

213506426_4177386612348765_5619331145339915869_n

  מהם הם השירותים אותם כדאי שחברת הניקון שלכם תדע לספק?

  • ניקיון מרצפות – שירותי ניקיון מרצפות מקצועיים בעזרת מכונות פוליש מקצועיות, חידוש רצפות שיש, ניקיון פנלים, ניקיון רצפות פרקטים בחדרי הישיבות, שימון הרצפות מפני שריטות ושימוש בחומרי ניקוי המתאימים לשימוש בניקיון פרקטים. 
  • ניקיון שטיחים – טיפול בשטיחים וניקיון שטיחים מאבק, ריחות ובקטריות, טיפול בבדים ובריפודים, הסרת כתמים כמו כתמי קפה , נזקי מים שירות ניקיון מקצועי יכולים לבצע את עבודת הניקיון מבלי הצורך בהריסת השטיח או בהחלפתו. שמירה על ניקיון השטיחים תחסוך לכם כסף בתדירות החלפתו. 
  • שירותי הדברה – הדברה וריסוס של מזיקים וחרקים בכל שטחי האתר בהתאם לצרכיו של הלקוח והאתר ובהתאם למזיקים הנמצאים בו.
  • שירותי ניקיון בסנפלינג – שירותי ניקוי חלונות גבוהיים בעזרת צוותי ניקיות מיומנים לטיפוס למקומות גבוהים, כגון מגדלי משרדים. חשוב להעסיק חברה מיומנת לכך הפועלת לפי כל כללי הבטיחות הכרוכים בטיפוס לגובה. 
  • שירותי אחזקה – תיקונים במבנה, טיפול בצנרת או בחלקים אחרים במבנה אשר התקלקלו ומתן אחזקה שוטפת למבנה כגון החלפת נורות וכוד`…

חברת לאמור מספקת את כל מגוון השירותים הנ״ל ועוד!

19955884_1431880160232771_6395912453491031762_o