חברות ניקיון

ניקיון הוא אחד הדברים שמרביתנו לא אוהבים לבצע אבל כולם רוצים להיות ולעבוד בסביבה נקייה. סביבה נקייה במקום העבודה חשובה לעובדי המשרד ומספקת הרגשה נעימה ונינוחה במקום העבודה. סביבת נקייה במשרד מהווה את המראה שלנו בפני לקוחותינו. אחד הדברים שסביבה לא נקייה משרה היא סביבה מוזנחת ודווקא המראה הזה נחקק בלב לקוחותינו – דבר העלול להזיק לנו בטווח המיידי ובטווח הארוך.

אם כן, מה עושים? מחפשים חברת ניקיון מקצועית המסוגלת לתת לנו מענה מיידי לצרכי הניקיון שלנו ואשר תעזור לנו לשמור על סביבה נקייה ללא רבב.

הניקיון דרך עיניו.
למונח ניקיון היבטים שונים: ניקיון מספק לנו "ניראות" בריאה. ניקיון זה גם עניין חושני במובן שה שהוא פותח לנו את החושים : חוש הראייה, חוש הריח, חוש המישוש. מקום נקי נראה מקום בריא למראה ומדיף ריח טוב.
ניקיון הוא לא בכרך רק שימוש בחומרי ניקיון וציוד ניקיון, ניקיון במשרד הוא גם שמירה על ארגון וסדר של החפצים במשרד. ספריות לספרים, מדפים לקלסרים, מתקנים לעיתונים ומגזינים בתחומי הקבלה, חדרי ישיבות מאורגנים ומסודרים, ציוד משרדי המונח במתקני אחסון נכונים, ניהול פסולת/ניירת נכונה. מחזור ניירת היא דבר לא פחות חשוב בעיקר בימים אלה.
כאשר מגיעים לנקות משרד צריכים להקפיד בניקיון הפריטים הקטנים , הפריטים המאוחסנים ולסיים בפריטים הגדולים כגון חלונות, דלתות, רצפות, ריהוט וכדומה.

ריח של בריאות
שמירה וניקיון של המשרד וחדרי הנוחיות במשרד מהווה אלמנט חשוב במיוחד. ריחות הם נושא רגיש. במשרדים עלולים להיווצר ריחות של עובש, ריחות אמוניה בחדרי נוחיות, ריחות מזון רקוב במקרר ועוד…בגמר עבודות הניקיון ובמהלך עבודת הניקיון חשוב להשתמש בחומרי ניקיון מיוחדים המשאירים אחריהם ניחוחות ריח מרעננים ומשרים אווירה ניקיון, ואווירת בריאות . פיזור ניחוחות מרעננים במשרד – הריח הוא גורם חשוב זה מעביר את הרעיון של מקום נקי.

מקצועיות ואיכות
חברת ניקיון מקצועית, מציידת במכשור טכנולוגי מתקדם. הציוד מותאם לניקיון רצפות, ניקיון שטיחים, ניקיון פרקטים, ניקיון חצרות, ניקיון גגות, ניקיון ריהוט ועוד….ציוד לא מתאים עלול לגרום נזק למקום ולציוד במשרדים. כחלק מעבודות הניקיון השוטפת ומהאחזקה השוטפת של המשרד מומלץ מעת לעת ל"נקות יסודי" היינו ניתן לחדש את הרצפה על ידי ביצוע פוליש בעזרת מכונות פוליש מקצועיות, ניקיון חלונות מסך מחוץ למבנה בעזרת סנפלינג ועוד….

רק ב-חברות ניקיון מקצועיות תוכל לקבל תוצאות טובות של איכות וגם שמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ושירות…..

חזור