חברות אחזקה

מחפשים שירותי חברות אחזקה? חברת לאמור שירותי ניקיון תשמח לעמוד לרשותכם!

מהם השירותים שמציעות חברות האחזקה

חברות אחזקה לבניינים הן מערך חשוב מאין כמותו. ברוב בנייני המגורים מטילים את  כל משימות האחזקה השוטפות על ועד הבית והן באחריותו, אך פעמים רבות אין  לדייר שאחראי על ועד הבית את היכולת או את הרצון לטפל בכך. חברות אחזקה  תופסות את מקומו של ועד הבית ועוזרות לדיירי הבניין בכך שהן פוטרות אותם  מטיפול בתקלות שוטפות, תשלומי חשבונות האחזקה לעובדים השונים, דאגה לשירותי ניקיון, שירותי גינון, חיפוש עובדים לביצוע כל מיני עבודות תחזוקה, תיקון  תקלות חשמל, החלפת נורות, סיוד וסגירת פצעים בקירות המבנים, הדברת מזיקים  וחרקים ועוד.

מדוע חשוב להיעזר בשירותי חברות אחזקה

בניינים חדשים רבים הם מטופחים ויפים בשנותיהם הראשונות אך פגעי הזמן עושים הנזק  שלהם ובניינים רבים סובלים מבעיות שונות כמו אריחי שיש שנופלים מהקירות,  צנרת לקויה, בלטות שבורות או סדוקות, או פשוט צבע שצריך לחדש בקירות  המבנים. זהו בדיוק התפקיד של חברות האחזקה, לשמור על הבניינים שבאחריותן  מפגעי הזמן, שמעבר להיות לא אסתטיים הם גם מאוד מסוכנים.
לחברות אחזקה ישנו הידע איזה שירותים מתאימים לכל מבנה, הטיפול במבנה מגורים אינו דומה לטיפול בבניין משרדים. חברות אחזקה פוטרות את הדיירים והאנשים  המאכלסים את בנייני המשרדים מהטרדה הבלתי נגמרת של הדאגה למצבו את המבנה,  חוסכת את היווצרותה של המתיחות בין דיירי הבניין לוועד הבית.

למי מתאימים שירותים אלו

השירות שמציעות חברות האחזקה הוא שירות אופטימלי לדיירי מבני מגורים ולעובדים  בבנייני משרדים שונים, גדולים וקטנים כאחד. ישנם רבים הנוטים לוותר על  שירותי חברות האחזקה בתואנה שמדובר בבזבוז כספי. אבל למעשה מדובר בחיסכון  כספי לטווח הארוך. מלבד העובדה שהטיפול בנזקי הזמן כפי שתוארו שמאמר זה הוא יקר יותר ואורך זמן רב יותר מאשר הנסיון למנוע אותם, מדובר בעצם בחיסכון  משמעותי משום שבמקום לשלם בנפרד לגורמי תחזוקה שונים כמו שירותי גננות,  הדברה, סיוד, חשמל ואחרים שהם חשובים מאוד לתחזוקת המבנה הכללית, שאין קשר  ביניהם, בשכירת השירותים של חברות אחזקה, משלמים מקבלי השירות לגורם אחד  שמטפל בכולם.