אחזקת משרדים

מה הם שירותי אחזקת משרדים ומבנים?

שירותי אחזקת משרדים הם אחד הגורמים האחראיים לניהול השוטף של בית העסק שאתם  עובדים בו. שירותים אלה מפקיעים את כל הדאגות והטרדות הכרוכות בתחזוקת  המבנה והמשרד מידיהם של העובדים כדי שאלה יתרכזו בעבודתם בעוד שחברות  שירותי אחזקת מבנים דואגות לכל מה שדרוש לעסק כדי שיהיה עסק נעים לסביבתו,  נקי ומשרה אווירת רוגע ונועם בין העובדים כי סביבת העבודה שלהם היא נקייה  ומטופחת ותישאר כזו לאורך זמן.

מה כוללים שירותי אחזקת משרדים?

שירותי אחזקה במשרדים ובמבנים הם שירותים מורכבים והם כוללים, בין היתר, גם  שירותי נקיון חד פעמיים או שוטפים של ממשרדים, פינוי אשפה והחלפת שקיות  האשפה, ניגבו האבק מכל מקום שהוא מסוגל להצטבר בו ונוטים להזניח את נקיונו  (כמו מחשבים, טלפונים, מכשירי החשמל השונים, מדפים, שולחנות, דלתות  ומשקופים), שאיבת שטיחים ושטיפת רצפות, ניגוב פרקטים, ניקוי מטבחונים, הדחת כלים, ייבוש ופינוי כלים, ניקוי טוסטרים, מקררים ומיקרוגלים, ניקוי חדרי  שירותים (אסלות וכיורים), מילוי מכלי הסבון הנוזלי, ניקוי פינות עישון  (המלאות בבדלי סיגריות, במאפרות מלאות באפר ובשומן), ניקוי חלונות ונקיון  המקום לאחר ריסוס והדברת מזיקים.

למי אחזקת משרדים מתאים ובמה זה עוזר לנו?

שירותי אחזקת משרדים הניתנים על ידי חברת ניקיון הם השירותים הדרושים לכל מי שבידיו עסק איכותי. עסק איכותי הוא עסק שמקיים פגישות, שעובדים בו אנשים מכובדים. עסק טוב הוא עסק שמשרדיו נקיים ומטופחים, שעובדיו אינם ממורמרים מסיבות של נקיון לא מספק, שעובדיו  אינם צריכים לחלק את זמנם בין עבודה שוטפת לבין נקיון סביבת העבודה שלהם.  ידוע הדבר שאנשים נוטים לזלזל בנקיון מקום ציבורי, גם אם זה מקום שהם  יודעים שהם פוקדים בכל יום ויום למשך כמה שעות אם לא במשך רוב היום, בביתם  אנשים מקפידים יותר על הנקיון. משרד נקי לעובד חדש הוא בין הגורמים  העיקריים הקובעים את הרושם הראשוני שייווצר בראשו לגבי המקום, משרד נקי הוא משרד שעובדיו פנויים יותר לחשוב על עבודתם כי חוסר הנקיון והבלגן שסביבם  אינו מסיח את דעתם כשאינו קיים וכשהם יודעים שיש מי שמטפל בדברים האלה.

מגוון שירותים המעניקים לכם מענה לכל בקשה – ופתרון לכל בעיה

ניקיון שוטף במשרדים ובמוסדות – אצלנו בחברת לאמור בע״מ לא מתפשרים על שירות, איכות וסדר. הצוותים עובדים תחת פיקוח וניהול צמוד של מנהלי הפרויקט אשר נותנים מענה מיידי לקהל לקוחותינו, בפריסה רחבה. עובדי החברה מקפידים על הופעה נאה ואסתטית ומשתלבים בארגון בו הם פועלים.

מחלקה טכנית לניקוי יסודי – במחלקה המקצועית של חברת לאמור נמצאים העובדים המקצועיים ביותר אשר עברו הכשרה ארוכה בכל שיטות הניקיון הנחוצות לקהל לקוחותינו, לאחר שלמדו לעבוד עם כל מכונות ומכשירי הניקוי שיש לחברה להציע:

ניקוי, שטיחים וריפודים – עבודות ניקוי שטיחים וריפודים בשיטות מתקדמות המותאמות לכל סוגי השטיחים והריפודים, תוך שימוש בציוד מתקדם וחומרי ניקוי באיכות מעולה.

ליטוש, פוליש, וקס והברקה – עבודות ליטוש והברקת מרצפות מכל סוג וכן שיקום מרצפות מוכתמות ופגומות, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק.

ניקיון חלונות בגובה באמצעות סנפלינג ואוסמוזה – עבודות ניקיון בגובה רב של קירות מסך, חלונות גבוהים, תקרות בחוץ ובפנים. הניקיון מבוצע באמצעות אנשי סנפלינג, מנופי סל ומנופים הידראוליים, בהתאם לסוג העבודה תוך הקפדה על רמת עבודה גבוהה ומקצועית

ניקיון בקיטור ולחץ מים – עבודות ניקיון בלחץ מים- מתאים למוסכים, מפעלי תעשיה ועוד. שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.